Muzyka relaksacyjna VTM Dr.Stein

Muzyka Relaksacyjna VTM, terapeutyczna i profesjonalna muzyka tła zwolniona z opłat ZAiKS, STOART, SAWP i ZPAV. Publiczne odtwarzanie w 100% bezpłatne!

Muzyka VTM od ponad 25 lat jest ceniona zarówno w Europie jak i USA. Od kilku lat każdego dnia powiększa się również grono jej odbiorców w Polsce. Instrumentalna, spokojna muzyka relaksacyjna psychologa, muzyka i muzykoterapeuty dr. Arnd Steina wycisza, uspokaja, odpręża, pomaga zapomnieć o stresie. Pozwala odpocząć w zaciszu domowym lub zrelaksować się w trakcie zabiegów. Doskonale sprawdza się jako muzyka tła w lokalach gastronomicznych, gabinetach i poczekalniach, szpitalach, salonach piękności i fryzjerskich, grotach solnych, ośrodkach wypoczynkowych, sklepach jak i wielu innych miejscach, w których zależy nam na dobrym samopoczuciu klienta. VTM Dr. Stein to najlepsza europejska muzyka relaksacyjna o czym świadczą miliony sprzedanych płyt, oraz takie nagrody jak złote płyty za 100.000 sprzedanych egzemplarzy, prawdziwe wyjątki w muzyce relaksacyjnej.

Repertuar VTM mieści się w szeroko pojętej kategorii muzyki relaksacyjnej oraz muzyki do spa i wellness. Muzyka VTM jest spokojna, ale nie monotonna. Relaksuje, ale nie usypia, tworzy przyjazną atmosferę do odpoczynku oraz wypełnia słuchacza dodatkową energią płynącą z wiedzy i doświadczenia kompozytora, aranżera i wydawcy. Podbudowę naukową muzyki relaksacyjnej i muzykoterapii VTM stanowią wykształcenie oraz wieloletnia praktyka terapeutyczna znanego i cenionego psychologa dr. Arnd Steina.

Dodatkową zaletą wszystkich produktów wydawnictwa VTM oferowanych sklepie www.vtm.com.pl jest fakt, że są zwolnione z opłat za ich publiczne odtwarzanie. Bez dodatkowych wymogów i limitów ilościowych lub czasowych. Odpowiednie zaświadczenie dołączane jest do faktury zakupu i ważne jest przez czas nieokreślony.

Sklep z muzyką relaksacyjną i terapeutyczną VTM Dr.Stein


Sklep z muzyką relaksacyjną i terapeutyczną VTM Dr.Stein