Muzyka-relaksacyjna.pl – nowy sklep z muzyką bez opłat ZAiKS

Muzyka-relaksacyjna.pl to jeden z największych sklepów z muzyką relaksacyjną oraz okazjonalną w Polsce! Czołówka rynku światowej muzyki relaksacyjnej i profesjonalnej muzykoterapii. Wspaniała muzyka poprawiająca nastrój, muzyka, której chętnie się słucha i do niej powraca. Szeroki wybór, niskie ceny, błyskawiczna wysyłka, najlepsza jakość w każdym formacie na CD i MP3.


Klient znajdzie w sklepie dożywotnie licencje na publiczne odtwarzanie oraz bezpłatne zaświadczenia i naklejki. W ofercie dostępne są złote i platynowe płyty, które sukces osiągnęły na rynkach zachodnich. 35 lat doświadczeń w produkcji i dystrybucji muzyki tła, muzyki relaksacyjnej i terapeutycznej Solitudes, Avalon, VTM Dr. Stein, PressMedia oraz FREE-MUSIC Records.

 

Dodajmy, że wytrawni melomani będą oczarowani bogatą ilością kategorii muzycznych. Niezwykle pieczołowicie dobrane z myślą o każdym kliencie, zawierają nawet muzykę usystematyzowaną pod kątem tempa nagrania! Liczne wielogodzinne pakiety w formacie MP3 skierowane dla salonów urody, hoteli czy restauracji pomogą dokonać szybkiego wyboru.

Już teraz zachęcamy do odwiedzenia sklepu
z niemal 1.000 produktów muzycznych
www.muzyka-relaksacyjna.pl