Archiwa kategorii: Muzyka relaksacyjna na YouTube

Muzyczny upominek na Święta dla Twoich klientów

Muzyczny upominek z kartą na życzenia dla Twoich klientów

Muzyczny upominek z kartą na życzenia dla Twoich klientów

Prowadzisz firmę? Chciałbyś wręczyć swoim klientom drobny upominek? Masz problem z wyborem odpowiedniego prezentu pod choinkę dla swoich klientów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Muzyczny bukiet, który nigdy nie przekwitnie w postaci płyt z muzyką relaksacyjną: Muzyczne życzenia oraz Muzyczne podziękowania z kolekcji VTM Dr.Stein. Cudowne relaksujące melodie wraz z kartą do wypisania życzeń lub podziękowań dostępne są w cenie 22,40 zł/szt tylko do 16 grudnia!

Czytaj dalej

Taneczna Caipirinia Samba prosto z Brazylii

Brazylijska moc muzyki tanecznej bez opłat ZAiKS

Brazylijska moc muzyki tanecznej bez opłat ZAiKS

Przeciętny Kowalski na pytanie związane ze skojarzeniami nt. kraju kawy – Brazyliii, odpowiedziałby, że kojarzy się ona jemu ze słonecznymi plażami, kawą oraz karnawałem w Rio. No może jeszcze…z fawelami i znakomitej klasy piłkarzami 😉 Brazylijczycy to naród niezwykle rozśpiewany i zakochany w tańcu. Plaże Copacabany każdego wieczora zapełniane są miejscowymi oraz turystami bawiącymi się w rytmach skocznej samby i bossa novy do białego rana. Teraz i w Polsce możecie bawić się niczym na złocistych plażach Rio De Janeiro, dzięki albumowi muzycznemu Caipirinha Samba.
Czytaj dalej

90% dodatkowego zysku dzięki muzyce w salonie kosmetycznym?

Dobra muzyka w salonie kosmetycznym sprzedaje?

Dobra muzyka w salonie kosmetycznym sprzedaje?

Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny, salon fryzjerski lub solarium, ta informacja z pewnością Cię zainteresuje. Otóż badania przeprowadzane przez Organizację Zbiorowego Zarządzania ZPAV w maju 2011 roku wykazały, że 90% właścicieli salonów urody zgadza się z tym, że dobra muzyka w ich lokalu przenosi większe zyski! Co ważne, sami klienci salonów kosmetycznych twierdzą, że dobra muzyka pozwala się im skutecznie zrelaksować podczas zabiegów kosmetycznych, którym podoba się muzyka odtwarzana w salonie. Czy w tej sytuacji nie warto zainwestować w dobrą muzykę relaksacyjną dla siebie i swoich klientów?

Czytaj dalej

Podwójny rabat na muzykę bez opłat

Zgarnij podwójny rabat na muzykę bez opłat

Zgarnij podwójny rabat na muzykę bez opłat

Wydawnictwo muzyczne Free Music Records rozpoczyna jesień z przytupem Dla wszystkich klientów przygotowana została miła niespodzianka na deszczowe dni. W dniach od 5-9 października można wykorzystać specjalny kod rabatowy na zakup płyt w sklepie www.vtm.com.pl oraz www.solitudes.pl , który upoważnia do obniżenia wartości zakupów aż o -25%!

Czytaj dalej

Nowoczesny pakiet muzyczny FRYZJER MIX – 8 godzin muzyki bez opłat!

Muzyka dla fryzjerów, restauracji i hoteliProwadzisz salon fryzjerski lub hotel spa&wellness i poszukujesz odpowiedniej dawki muzyki dla swoich klientów? Pakiet FRYZJER MIX to ponad 8 godzin zróżnicowanej muzyki z pogranicza nowoczesnego gatunku chillout oraz żywiołowych rytmów brazylijsko-hiszpańskich. Pakiet dostępny jest również w formacie MP3 na pendrive lub płycie CD.

Czytaj dalej