Inspiracje muzyki relaksacyjnej Solitudes

Jakie tematy podejmuje...muzyka Solitudes?

Jakie tematy podejmuje…muzyka Solitudes?

Sklep z profesjonalną muzyką relaksacyjną Solitudes, wprowadził na swojej stronie internetowej nową zakładkę poświęcona tematyce poruszanej przez wytwórnię Somerset Entertainment. W zakładce Muzyka relaksacyjna przeczytacie o najpopularniejszych inspiracjach twórców muzyki Solitudes oraz będziecie mogli obejrzeć krótkie filmy z z muzyką relaksacyjną, które staly się popularne wśród klientów sklepu oraz widzów kanału YouTube solitudespolska.

Więcej dowiecie się tutaj.

Przygotuj się na Święta! Muzyka świąteczna 20% taniej!

Świąteczna promocja muzyki VTM Dr.Stein i Solitudes

Świąteczna promocja muzyki VTM Dr.Stein i Solitudes

Sklepy z muzyką relaksacyjną oraz okazjonalną Solitudes i VTM Dr.Stein wprowadziły w dniu dzisiejszym najnowszą ofertę promocyjną z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W dniach od 27 listopada do 5 grudnia możecie zakupić świąteczne albumy do 20% taniej!

Czytaj dalej

Chillout masaż w Twoim gabinecie

Muzyka do masażu bez ZAiKS-u

Muzyka do masażu bez ZAiKS-u

Odpowiedni dobór muzycznego repertuaru w salonie kosmetycznym lub hotelu spa często sprawia kłopoty właścicielom ośrodków. Trudno zdecydować się na konkretna płytę, która spełniałaby oczekiwania klientów. Okazuje się, że istnieje muzyka, która może okazać się idealnym rozwiązaniem na powyższe problemy :-) Płyta Chillout masaż z kolekcji muzyki relaksacyjnej iChill Music powinna spełnić wymagania zarówno właściciela oraz gości hotelu.

Czytaj dalej

Gaia – hinduski chillout

Hinduski chillout - bez ZAiKS-u!

Hinduski chillout – bez ZAiKS-u!

Muzyka hinduska zyskuje na popularności szczególnie gdy myślimy o słynnych bollywoodzkich produkcjach filmowych. To właśnie filmy są głównym odbiorcą musicalowej muzyki hinduskiej. Fascynacja mieszkańców Europy nie ograniczyła się tylko do filmów oraz rytmicznej muzyki. Coraz większą sympatią cieszy się muzyka w klimatach chillout’owych oparta o tradycyjne dźwięki pochodzące z Indii. Takim przykładem jest albumu Gaia – Medytacyjny chillout.

Czytaj dalej

Muzyczne hity Solitudes podczas targów Beauty Forum

Muzyka relaksacyjna bez opłat na targach Beauty Forum 2014

Muzyka relaksacyjna bez opłat na targach Beauty Forum 2014

Muzyka relaksacyjna z kolekcji Solitudes oraz VTM Dr.Stein okazała się wielkim hitem pośród gości, którzy odwiedzili stoisko targowe wydawnictwa Press&Media z Opola. W trakcie dwóch dni targowych setki właścicieli gabinetów kosmetycznych oraz fryzjerskich skorzystało z możliwości odsłuchania wiele nowości muzycznych z obu kolekcji a przy okazji zakupu muzyki zwolnionej z opłat ZAiKS dla swoich klientów. Prawdziwym hitem okazały się płyty z kolekcji iChill Music oraz pojedyncze albumy tj. Miłość hiszpańskiej gitary czy Afrykańskie marzenia.

Czytaj dalej