Archiwa kategorii: Muzyka relaksacyjna na YouTube

Chilloutowy odpoczynek – obejrzyj film relaksacyjny

Chillin me softly - VTM Dr.Stein

Chillin me softly – VTM Dr.Stein

Chilloutowy odpoczynek to jedna z najnowszych produkcji muzycznych wydawnictwa VTM Dr.Stein. Odważne połączenie muzyki relaksacyjnej z delikatnie ułożonymi kompozycjami gatunku chillout można przesłuchać na załączonym filmie wideo. Oficjalny kanał filmowy YouTube kolekcji muzyki relaksacyjnej vtmpolska zaprezentował najnowszą relaksująca kompozycję specjalnie dla miłośników tego gatunku muzycznego. Zapraszamy na chwilę relaksu i wytchnienia od afrykańskich upałów, które nawiedzają nasz kraj :-)

Muzyka dla dzieci bez opłat na Dzień Dziecka

Muzyka klasyczna dla dzieci

Muzyka klasyczna dla dzieci

Dzień Dziecka zbliża się dużymi krokami. Z pewnością wielu właścicieli firm a w szczególności prywatnych placówek edukacyjnych zorganizuje dla dzieci atrakcyjne wydarzenia, podczas których muzyka odegra ważną rolę. Należy wówczas pamiętać, aby odtwarzana muzyka podczas festynu czy pikniku była zwolniona z opłat ZAiKS, jeśli nie jesteśmy klientami Organizacji Zbiorowego Zarządzania 😉 Sklep z muzyką okazjonalną bez opłat VTM Dr.Stein wyszedł na przeciw oczekiwaniom właścicieli firm, którzy poszukują muzyki dla dzieci bez ZAiKS. Jedną z płyt, którą śmiało możemy polecić jest album Mozart dla umysłu dziecka zawierający kompozycje muzyki klasycznej. Teraz możecie zakupić płytę, która zwolniona jest całkowicie z opłat z tytułu publicznego w super cenie!
Czytaj dalej

Kolekcja Acoustic Premium Chillout – playlista

Kolekcja czterech płyt z muzyką instrumentalną Acoustic Premium Chillout dostępna w sklepach z muzyką relaksacyjną i okazjonalną Solitudes/VTM Dr.Stein, pojawiła się w formie Playlisty na portalu YouTube. Teraz możecie wysłuchać dłuższych fragmentów wszystkich albumów: Akustyczny Chillout, Akustyczny Smooth Jazz, Akustyczne marzenia, Akustyczna przechadzka w jednym miejscu :-)

Czytaj dalej

Inspiracje muzyki relaksacyjnej Solitudes

Jakie tematy podejmuje...muzyka Solitudes?

Jakie tematy podejmuje…muzyka Solitudes?

Sklep z profesjonalną muzyką relaksacyjną Solitudes, wprowadził na swojej stronie internetowej nową zakładkę poświęcona tematyce poruszanej przez wytwórnię Somerset Entertainment. W zakładce Muzyka relaksacyjna przeczytacie o najpopularniejszych inspiracjach twórców muzyki Solitudes oraz będziecie mogli obejrzeć krótkie filmy z z muzyką relaksacyjną, które staly się popularne wśród klientów sklepu oraz widzów kanału YouTube solitudespolska.

Więcej dowiecie się tutaj.

Przygotuj się na Święta! Muzyka świąteczna 20% taniej!

Świąteczna promocja muzyki VTM Dr.Stein i Solitudes

Świąteczna promocja muzyki VTM Dr.Stein i Solitudes

Sklepy z muzyką relaksacyjną oraz okazjonalną Solitudes i VTM Dr.Stein wprowadziły w dniu dzisiejszym najnowszą ofertę promocyjną z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W dniach od 27 listopada do 5 grudnia możecie zakupić świąteczne albumy do 20% taniej!

Czytaj dalej