Archiwa kategorii: Muzyka relaksacyjna na YouTube

90% dodatkowego zysku dzięki muzyce w salonie kosmetycznym?

Dobra muzyka w salonie kosmetycznym sprzedaje?

Dobra muzyka w salonie kosmetycznym sprzedaje?

Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny, salon fryzjerski lub solarium, ta informacja z pewnością Cię zainteresuje. Otóż badania przeprowadzane przez Organizację Zbiorowego Zarządzania ZPAV w maju 2011 roku wykazały, że 90% właścicieli salonów urody zgadza się z tym, że dobra muzyka w ich lokalu przenosi większe zyski! Co ważne, sami klienci salonów kosmetycznych twierdzą, że dobra muzyka pozwala się im skutecznie zrelaksować podczas zabiegów kosmetycznych, którym podoba się muzyka odtwarzana w salonie. Czy w tej sytuacji nie warto zainwestować w dobrą muzykę relaksacyjną dla siebie i swoich klientów?

Czytaj dalej

Podwójny rabat na muzykę bez opłat

Zgarnij podwójny rabat na muzykę bez opłat

Zgarnij podwójny rabat na muzykę bez opłat

Wydawnictwo muzyczne Free Music Records rozpoczyna jesień z przytupem Dla wszystkich klientów przygotowana została miła niespodzianka na deszczowe dni. W dniach od 5-9 października można wykorzystać specjalny kod rabatowy na zakup płyt w sklepie www.vtm.com.pl oraz www.solitudes.pl , który upoważnia do obniżenia wartości zakupów aż o -25%!

Czytaj dalej

Nowoczesny pakiet muzyczny FRYZJER MIX – 8 godzin muzyki bez opłat!

Muzyka dla fryzjerów, restauracji i hoteliProwadzisz salon fryzjerski lub hotel spa&wellness i poszukujesz odpowiedniej dawki muzyki dla swoich klientów? Pakiet FRYZJER MIX to ponad 8 godzin zróżnicowanej muzyki z pogranicza nowoczesnego gatunku chillout oraz żywiołowych rytmów brazylijsko-hiszpańskich. Pakiet dostępny jest również w formacie MP3 na pendrive lub płycie CD.

Czytaj dalej

Muzyka do kawiarni bez opłat ZAiKS – Cafe Bossa

Muzyka do kawiarniNajnowsza propozycja muzyczne marki Free Music Records, która idealnie sprawdzi się w Twojej kawiarni lub restauracji. Kawiarnia bossa to wyjątkowa muzyka tła do kawiarni i wspaniały album poprawiający samopoczucie każdego słuchacza. Zbiór 11 instrumentalnych utworów utrzymanych w klimatach brazylijskiej bossy. Solowa akustyczna gitara, flet oraz saksofon tworzą wyjątkowy nastrój

Czytaj dalej

Muzyczne hity Targów Beauty Forum 2015

Muzyka bez opłat na Targach Beauty Forum

Muzyka bez opłat na Targach Beauty Forum

Największe targi kosmetyczne w Polsce jakimi jest impreza Beauty Forum&Spa już za nami! W ubiegły weekend do Warszawy zjechały tysiące kosmetyczek i fryzjerów z całej Polski, aby odwiedzić największe targi branżowe w hali przy ul. Marsa. Oczywiście nie zabrakło na targach stoiska Wydawnictwa Press&Media z Opola, na którym dostępna była muzyka relaksacyjna i okazjonalna bez opłat ZAiKS dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Które tytuły cieszyły się największą popularnością? Sprawdźcie szczegóły w dalszej części posta 🙂
Czytaj dalej